Kontakt

Telefónny kontakt: 0918 857 935
0911 958 233
  

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

O nás

Vítajte na našej  stránke LIF REAL.  Veríme, že tu nájdete všetky informácie, ktoré Vás zaujímajú. Našim cieľom je poskytovať klientom profesionálne služby na trhu nehnuteľností. Sme realitná kancelária, ktorej makléri majú dlhoročné skúsenosti s predajom nehnuteľností. Neustále sa vzdelávame vo svojom obore. Vyznávame tradičné hodnoty: slušnosť, spoľahlivosť, ústretovosť, ľudský prístup, úctu. Pre klienta nehľadáme nehnuteľnosť, ale snažíme sa mu nájsť domov podľa jeho predstáv. Klienti a ich záujmy sú u nás vždy na prvom mieste.Našou snahou je pristupovať ku každému klientovi individuálne s ohľadom na jeho požiadavky a potreby. Keď uvažujete o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľnosti , vy ste ten, kto rozhoduje o tom , s kým budete alebo nebudete spolupracovať. Uvedomujeme si, že aj predávajúci nepredáva len nehnuteľnosť, ale vo väčšine prípadov aj svoj domov.

Ponúkame zabezpečenie znalca, finančného poradcu a kompletné právne služby podľa individuálnych potrieb každého klienta.

Zaisťujeme predaj a prenájom všetkých druhov nehnuteľností  nielen v Martine, kde máme sídlo, ale v rámci spolupráce s ostatnými realitnými kanceláriami je naša pôsobnosť celoslovenská.

Prečo predávať práve s nami

  • Osobné stretnutie – predpredajná príprava nehnuteľností

Chceme o tom, čo predávame, vedieť všetko. Makléri si dohodnú stretnutie s ponúkajúcimi na predaj priamo na nehnuteľnosti ktorá sa predáva.

  • Podpísaná zmluva

Od  začiatku chránime všetky zmluvné strany – predávajúceho, kupujúceho aj realitnú kanceláriu. S klientmi podpisujeme Sprostredkovateľskú zmluvu.

  • Exkluzívna ponuka nehnuteľnosti

Exkluzívna sprostredkovateľská zmluva ako výhodu pre ponúkajúcich na predaj. Exkluzivita znamená, že nehnuteľnosť predáva výhradne len jeden sprostredkovateľ- jedna realitná kancelária. Exkluzivita najrozumnejší a najrýchlejší spôsob predaja nehnuteľností. Výhodou je aj pre kupujúceho, nakoľko vidí transparentný a seriózny prístup zo strany vlastníka, ako aj sprostredkovateľa.

  • Vlastná fotodokumentácia

Dobré prezentácia nehnuteľnosti dokáže pri predaji robiť zázraky.

  • Pôdorysy

K predávaným nehnuteľnostiam vieme zabezpečiť pôdorysy. Na základe pôdorysu ma klient reálnu predstavu o dispozícií nehnuteľnosti ešte pred obhliadkou.

  • Cenová mapa

Na stretnutie idú makléri vždy pripravení, majú prehľad o typovo podobných nehnuteľnostiach v rovnakej lokalite, tým Vám   pomôžu Vám získať prehľad o tom, za čo svoju nehnuteľnosť reálne predáte.

  • Všetky zmluvy vypracováva právnik
  • Preverujeme právny stav nehnuteľnosti